Top Menu
Menu

Co je potřeba udělat

0 Comments

V každém soukromém podnikání se střídají lepší a horší časy. Obzvláště ve firmách s více zaměstnanci. Zajištění jejich pravidelných příjmů vyžaduje stabilní přísun zakázek. A je jenom na majiteli firmy, jestli je schopen je zajistit. Jednou z cest, jak svoji firmu zviditelnit a její služby nabídnout co největšímu množství potencionálních zákazníků, je zřízení firemní webové stránky. Ještě než se tvorba stránek rozběhne, je potřeba se zamyslet, co od nich budete chtít. Jestli bude stačit jenom zvýšit povědomí o nabízených službách. Anebo cílit na konečného zákazníka. V tom si udělejte jasno, aby nové stránky splnily vaše očekávání.
ikony mobilu

Aby web dobře fungoval

 
Pro dobrou webovou prezentaci je potřeba se hned od počátku představit vlastní značkou. Ta opravdu dobrá dává hned při prvním zhlédnutí zásadní informaci. A v záplavě internetových reklam a spotů je to jedna z důležitých věcí, která přispěje k zviditelnění firmy a jejich služeb. Jestli se vám podařilo dát dohromady představu o vzhledu vašich stránek, založte si vlastní účet. Po zadání základních osobních údajů si vytvoříte uživatelské jméno a heslo. A první krok je za vámi. Registrace je zcela zdarma. Jestli se rozhodnete využít všechny potřebné nástroje k tvorbě svých stránek, tak ty už jsou zpoplatněné.
Manhattan Monitor
Liší se od sebe jak funkcemi, tak cenou. Pokud budete potřebovat vytvořit jen opravdu jednoduché a malé stránky, budou náklady nízké. To už bude na vašem zvážení. Rozšířit stránky je kdykoliv možné. Využijte možnosti zobrazování vašeho webu nejen v počítači, ale rovněž v mobilních zařízeních, tabletech a telefonech. Snažte se zajistit jednoduchost ovládání. A hlavně funkčnost. Zkontrolujte správnou velikost a barevnost použitého písma. Na závěr si projděte vytvořený web očima návštěvníka. Je to váš možný budoucí zákazník. A ten si zaslouží příjemné oslovení.