Top Menu
Menu

Ideál krásy versus realita

0 Comments

Ne nebudu tady nadávat na to, jak je to hrozné, že jsou všude propagovány vychrtlé modelky, které mají 45 kilo i s postelí ale spíše se zaměřím na to, proč být nedokonalá a mít nějakou tu vadu na kráse J. Dokonalost a krása je totiž pomíjivá a mnohem důležitější je být v pohodě a mít trochu nadhled. Navíc, kdo by měl náladu být neustále v hledáčku fotoaparátů a pod drobnohledem? Samozřejmě obezita není zdravá ale co takhle pěkná normální ženská, s běžnou váhou, výškou a možná i inteligentní!

smyslná sexy žena

Nikdo není dokonalý

Berte to s nadsázkou a nebojte se brát se s humorem. I pokud nejste naprosto dokonalá, máte pár kilo navíc, velký nos nebo třeba křivé nohy. Každá vada na kráse je totiž vaším charakterovým znakem a ostatní nevidí pouze tohle. Sledujte na sobě to, co se vám na sobě líbí. Máte krásné vlasy, nebo třeba oči, vysportovanou postavu nebo pěkná prsa? Buďte na sebe hrdá, čím více totiž budete spokojená sama se sebou, tím více energie a pohody budete vyzařovat na venek.

Navíc pokud máte o pár kilo víc, pak vás neodfoukne vítr a to se taky hodí.

Každé zboží má svého kupce

Nebojte se, že byste zůstala na ocet. Samozřejmě pokud na sobě máte co zlepšovat a cítíte se na to, pak se do toho klidně vrhněte s radostí, ale dejte i na svoji drahou polovičku. Ne všichni muži totiž mají zájem o ideál krásy, tak jak nám je předhazují v televizích a módních časopisech. Zkuste si o tom promluvit a třeba zjistíte, že váš muž touží právě po vás, přesně po takové jaká jste.
brunetka v trávě

S úsměvem jde všechno lépe

Usmívejte se na svět okolo sebe, úsměv a pohoda ve tváři je totiž něco, co velkou mírou ovlivní váš vzhled. Usměvavé dívky vypadají mnohem lépe, září okolo sebe spoustu pohody a dobré nálady. Výhodou také je, že pokud se budete ve svém těle cítit dobře, pak budete mít mnohem lepší náladu, nebudete trpět depresemi a navíc budete pohodu šířit dál. Je totiž nakažlivá.