Top Menu
Menu

Jak řešit problémy s erekcí

0 Comments


Nedostatečná erekce je problém, který způsobuje psychické potíže. Pro muže je zdravá a pevná erekce velice důležitá, a když k ní nedochází, tak dochází k pochybnostem, nechuti k sexu a dokonce i depresi. Problémy s erekcí jsou častější spíše u mužů ve středních letech a vyšším věku, protože na vině je často úbytek testosteronu, který je s vyšším věkem opravdu značný. Jedním z problémů je také špatná životospráva a užívání některých léků. Pokud jsou problémy dlouhodobější, je na místě navštívit lékaře, který provede vyšetření a sdělí vám zda za problémy s erekcí může nějaká nemoc nebo ne.

Špatná erekce je problém který znemožňuje intimnosti. Při dlouhodobých neřešených problémech může dojít i k ochladnutí partnerského vztahu, a to může vést k jeho rozpadu. Proto raději řešte i nepříjemné intimní potíže včas. I ženy chodí pravidelně na kontroly a řeší třeba vaginální suchost, která má také negativní vliv na sex.

vyřezaný banán

Muži většinou sáhnou po tom prvním a nejjednodušším řešení, protože nechtějí nikomu říkat že jim prostě nestojí. Mnozí muži mají nějakou zkušenost s viagrou, která je ale k dostání jen na lékařský předpis. Z toho důvodu je potřeba lékaře stejně navštívit. V žádném případě nezkoušejte užívat léky a jiné další preparáty, které koupíte přes pochybný inzerát někde na inzertním serveru. Vždycky jsou to nelegální přípravky, které nemají schválené složení, a za jejich vliv na vaše zdraví nikdo nenese zodpovědnost.

muž rozkrok

Raději zkuste něco co seženete volně
I volně dostupné přípravky jsou účinné a mohou vám erekci zase vrátit. Kromě volně prodejných doplňků stravy, čajů a bylinných směsí můžete zkusit třeba sprej na erekci, který má velice dobré účinky a dokáže také erekci přivodit. Nestyďte se používat co vám bude pomáhat, je to běžné problém, který dokáže potrápit víc než by člověk čekal.