Top Menu
Menu

Květovaný vzor je netradiční, ale stále in

0 Comments

Kabelek je dobré mít doma hned několik, abyste je mohly střídat podle nálady a svůj aktuální vzhled mohly vždy doplnit tou, která se k vašemu oblečení aktuálně nejvíce hodí. A je jasné, že když bude mít člověk doma několik kabelek, takže si pořídí kabelky různých stylů a barev, a nekoupí si vždy jednu a tutéž kabelku, která bude například vždy jednoduchá a černá. To by bylo zbytečné vyhazování peněz, které by k ničemu nevedlo.
květovaná kabelka.jpg
Mnohem lepší je mít k dispozici alespoň několik kabelek různých stylů, protože tak si můžete skutečně vybírat, čím zrovna doplníte svůj vzhled. A je jasné, že nejvíce ženy sázejí na jednoduchou černou klasiku, což je typ kabelky, kterou můžete sladit celkem se vším. Ovšem pravda je i taková, že když jde o univerzálně použitelnou kabelku, tak s ní ani nikoho moc neokouzlíte, protože podobné kousky mají doma snad všechny ženy. Chcete-li tedy vyvolat obdiv, je potřeba, abyste svou skříň obohatily o kousek, který jen tak někdo nemá, a kterým všechny zaujmete. Patříte-li k romantickým duším, pak by se vám mohly líbit třeba květované kabelky, které jsou skvělým a neokoukaným doplňkem k letním šatům či k jinému vycházkovému oblečení do města a na výlety. A ač je jejich motiv poměrně netradiční, tak není vůbec složité jej sladit s oblečením, tím spíše, že romantické květované vzory jsou opět v módě. A navíc, k příležitostem, ke kterým můžete takovou kabelku nosit jako jsou různé neformální akce, letní party s přáteli, výlety do města i do přírody či nákupy, byste jen těžko použily černou kabelku, která se právě k takovýmto akcím příliš nehodí a dohromady s vycházkovým outfitem by působila nepatřičně.
peněženka s kytičkami.jpg
Je tedy vidět, že i přesto, že je květovaná kabelka poměrně netradiční a její vzor je neokoukaný, tak i přesto najde široké použití ve vaší šatně či skříni a vy budete mít opravdu hodně příležitostí k tomu ji dostatečně vynosit.