Top Menu
Menu

O čem není radno hovořit před mužem

0 Comments

Je pár témat, o kterých není zrovna vhodné vtipkovat před mužem. Jistě, pokud má muž vysoké sebevědomí a k tomu navíc ještě velký smysl pro humor a umí si udělat legraci sám ze sebe, můžete být bez obav. Ale to jsou spíše výjimky. Většina mužů je háklivá na jakoukoliv zmínku, která „snižuje“ jejich sex-appeal.
muž s brýlemi
Takže, milé dámy, o penisu se nežertuje a už vůbec muži nesnáší srovnání jejich mužské chlouby s vašimi dřívějšími partnery. Upřímně řečeno, je nemístné ve vztahu, jakkoliv srovnávat partnery tak, že s nimi o svých bývalých budete diskutovat a vychloubat se jejich přednostmi. Ruku na srdce – bylo by vám milé, kdyby vám váš partner předhazoval, že byste mohla mít štíhlejší postavu, menší pozadí anebo naopak pevnější a větší či menší prsa?
Muži jsou citliví na jakékoliv zmínky související s ubýváním jejich vlasů a sklony k plešatosti. Prořídnutý účes nesou nelibě.  Jsou i tací, kteří si nechávají nastřelovat vlasy anebo znáte ty známé „přehazovačky“ …? Od tohoto tématu dále. Stejně tak nežertujte o jeho matce a už vůbec o ní nemluvte ošklivě. I když se to nezdá a muž to přímo neřekne, nemá rád řeči, kterými snižujete, dle jeho názoru, kvality jeho matky. On si sice může občas na ni zanadávat, ale vy to určitě nedělejte!
ruce na penisu
Další z věcí, kterou muži těžce nesou, je vyšší plat své manželky či partnerky. Muž je od přírody lovec a je stvořen k tomu, aby finančně a bez výhrad zabezpečil svou rodinu. Proto, pokud má jeho partnerka vyšší příjmy, sice tvrdí, že mu to vyhovuje a dokonce tvrdí, že je na ni hrdý, ale ve skrytu duše mu to na psychice nepřidá. Takže není radno vtipkovat o výši jeho mzdy a už vůbec ne srovnávat vaše výplatní pásky. Naštěstí už dnešní moderní zaměstnavatelé výplatní pásky zasílají elektronicky, takže výplatní páska s vyšší mzdou může zůstat hezky utajena.