Top Menu
Menu

Odpověď pro malý byt

0 Comments

Když jste poprvé vstoupili do svého nového bytu, byl vyklizený a zdál se vám prostorný. Jedna místnost s kuchyňským koutem, příslušenství a balkón. Nic víc jste si pro začátek nepřáli. Už máte klíče od bytu u sebe a čekají vás drobné úpravy a následně zařizování, plánování a nakupování. Jistě se chcete, stejně jako většina ostatních, stěhovat co nejdříve, a začít byt užívat, abyste nemuseli platit dál nájemné. Proto pro začátek hodláte nakoupit jen to nejnutnější a ostatní budete pořizovat v následujících měsících.

sedačka na spaní

Nejnutnější zařízení do bytu
Rozhodně budete potřebovat základní vybavení do kuchyňské linky, opravdu pro začátek postačí pár kousků. Následně musíte vyřešit úložné prostory. V jednopokojových bytech je jim většinou vyčleněna chodba, nebo komora a vestavěné skříně. Pokud vám zůstaly po předchozích majitelích, máte vyhráno. Posledním nutným zařízením je postel. Nebo lépe řečeno zařízení, které vám bude sloužit pro každodenní spaní. A že to nemusí být právě klasická postel, je jistě zřejmé. Do malých bytů je ideální rozkládací pohovka pro každodenní spaní. Běžné lůžko by zabíralo zbytečně velkou plochu, a jelikož bude byt zatím obývat jen jedna osoba, je zbytečné, aby kus nábytku, který užíváte přes noc, byl dominantou celé místnosti.

Moderní kusy nábytku jsou navrženy tak, aby vám poskytly během spánku dostatečné pohodlí. Jeden kus nábytku vám tak nahradí sedací soupravu i manželskou postel, nebo lůžko pro jednu osobu. A co víc? Aby byt působil stále uklizený, jsou rozkládací pohovky doplněny o úložné prostory. Přikrývku, polštář a prostěradlo schováte velmi snadno, a dokonce i složení, či rozložení pohovky je otázkou pár krátkých okamžiků.

pohovka na spaní

Jistě budete v novém bytě spokojeni, jen co si vyberete ten správný kousek nábytku. Bude vám sloužit dlouhá léta a k dostání je za velmi vlídnou cenu!