Top Menu
Menu

Ukliďte si ve svém podvědomí

0 Comments

Pokud něco ve svém životě děláme špatně, pak o tom buď nevíme a pak je těžké to měnit. Anebo o tom víme velice dobře a jsme příliš slabí na to, abychom to změnili. Jistě žádný kuřák nepochybuje o to, že jeho zdraví tento zlozvyk příliš neprospívá. Nebo žít s nadváhou. To také asi není to pravé. Jenže co s tím udělat?
·        Ono se asi snadno řekne, že se to dá prostě vyřešit tím, že kouřit přestaneme anebo zhubneme.
·        Rada dobrá, ale v podstatě k ničemu.
Pomoci by nám ale mohla hypnóza.Naše mysl jednoduše potřebuje uklidit. Naše podvědomí je totiž tak trochu proti nám.
·        Pokud jsme v dětství slýchali, že jme na něco neschopni, pak to máme v hlavě uloženo a nevědomky se podle toho řídíme.
nešťastný člověk
Jak tedy tuto situaci změnit?Nejrozšířenějším způsobem je kyvadlo. To může být kamenné, kovové anebo postačí prsten, který se zavěsí na nit. Pak za pomoci jednoduchých otázek zjistíme, jaký pohyb znamená souhlas a naopak. Druhou možností je získat odpovědi od vlastních prstů. Posaďte se a ruce položte na opěradlo židle nebo i na stůl. Pak se svého podvědomí optejte, co bude znamenat souhlas a co nesouhlas. Podle záškubů prstů zjistíme, které prsty jsou pro kterou odpověď.
vlastní hypnóza

Problém, který se pojmenuje, dá se odstranit

Na začátku hypnózy je nutné zjistit příčinu problému. Postupně se dostáváme do jádra svých potíží. Někdy jsou problémy takového rázu, že není možné uchopit jen jeden a ten pojmenovat. Prostě se nám nedaří.
·         Pomocí hypnózy se můžeme naladit na pozitivní vlnu a svou mysl přesvědčit o tom, že od nynějška už se nám bude dařit.
Hypnóza je také velkým pomocníkem v boji proti různým onemocněním. Můžete se zbavit bolesti hlavy, zad nebo žaludečních obtíží. Na psychosomatické choroby je totiž hypnóza skutečně velice účinná. Metodu autohypnózy uznávala například i slavná Jane Fondová, která také bojovala s různými osobními strašáky.