Top Menu
Menu

Univerzální postel s mnoha výhodami

0 Comments


Jak děti rostou, tak je jistě zapotřebí přizpůsobovat jim jejich životní prostor. Jedním z míst, kde tráví velkou část svého času, je pochopitelně i jejich dětský pokoj, který se postupem času mění na pokoj pro studenty, a nakonec pro dospělého člověka. Pokud nám tedy dítě nevyletí z hnízda příliš brzy. Jak známo, spánek a odpočinek je důležitou součástí našeho života. Bez kvalitního „poležení“ bychom jistě nebyli v životě příliš spokojeni. V posteli totiž člověk tráví skoro třetinu svého života. Je tedy zapotřebí si tuto část zpříjemnit co nejlepším způsobem.
blondýna s pc v posteli.jpg
· Rodiče někdy tápou v otázce, jakou postel mají svému dospívajícímu dítěti pořídit.
· Zejména, pokud jeho pokoj nemá rozměry sportovní haly, ale spíše větší komory.
V tomto případě je ideálním řešením pořízení moderní postele z borovicového masivu, která je vhodná pro větší děti, teenagery i dospělé. Praktické řešení, které nabízí postel 90×200 s úložným prostorem, má několik nesporných výhod. Pro majitele malého bytu je jedna z nich zásadní. Právě zmíněný úložný prostor vlastně přidá do pokoje jednu neviditelnou skříň, do které si může student odkládat učení nebo právě nenošené sezónní oblečení.
mladík s motýlkem.jpg

Postel, která vydrží

Borovicový masiv je velice odolný materiál. Proto se tímto nábytkem vybavují koleje, internáty, hotely nebo penziony. Tedy místa, kde se uživatelé nábytek příliš nešetří. Rozměr je univerzální a pohodlný pro většinu osob. Dalším přínosem masivu je jeho ekologická nezávadnost. Není nikterak nebezpečný ani pro naše zdraví a ani pro životní prostředí. Na tomto nábytku je také oceňována jeho velká variabilita. Může se tedy vkusně kombinovat s ostatními kusy nábytku. Postele se vyrábějí v několika barevných variantách. Proto se hodí do každého interiéru. Vybírat můžete barvu bílou, grafit, ořech, calvados, buk nebo dub.