Top Menu
Menu

Co je zajímavého na dívce Alex

0 Comments

V roce 1983 se u nás poprvé promítal film Flashdance. Byl to kultovní trhák, jeden z nejúspěšnějších snímků té doby. Velkoryse pojímá osobní touhy a přání hlavní hrdinky – barové tanečnice, tanec byl jejím životním krédem i přesto, že se živila dosti neobvyklým způsobem – jako svářečka v ocelárnách. Ta dívka, teprve osmnáctiletá, se jmenovala Alex.

S dívkou shodného jména se můžete potkat i v Praze, je překrásná, okouzlující, něžná a zároveň vášnivá, asi jako Alex alias Jennifer Beals před téměř čtyřiceti lety. Provede vás rozkoší až na samý vrchol, můžete ji požádat o erotickou masáž pro milenecké páry, ráda se věnuje samostatně mužům i ženám. Miluje zejména tělesné doteky celou plochou svého těla, dokáže tím rozproudit energii ve všech svých tělesných buňkách a samozřejmě i v těch vašich.

Alex se srdíčkem

Dopřejte si lávové kameny

Můžeme vám vřele doporučit tuto techniku, která dokonale uvolní energetické blokády a připraví vás na situaci, jež někteří mystici nazývají „celotělovým orgasmem“. Souhra těla a duše v příjemném prostředí, s mazlivými doteky je tím podstatným, co erotické masáže vyzdvihuje nad klasický sex. V mnoha partnerských vztazích totiž schází něha a porozumění, citlivý individuální přístup a ten si profesionální masérky kladou za svůj osobní cíl.

Alex miluje footjob

Každá masérka má své oblíbené techniky a Alex https://mataharisalon.cz/cs/alex mezi ty své řadí footjob. Pro vás je to výhoda, má totiž překrásné nohy a chodidla, přirozeně tvarovanou klenbu, dlouhé štíhlé prsty, zdravé nehty a pokožku bez defektů a tetování.

jehlové podpatky

Ale to není vše, co si z této procedury můžete odnést, plosky chodidel jsou velmi jemné, sametově hladké a tím zvyšují prožitek rozkoše nebývalou měrou. Přispívá k tomu i fakt, že miliony nervových vláken přináší uspokojení i samotné Alex, takže o to více bude o vás pečovat s vědomím, že si vymezený čas s vámi může maximálně užít.