Top Menu
Menu

Co sídlo firmy o společnosti vypovídá?

0 Comments

Recenze jsou obecně velmi oblíbeným nástrojem, který firmy používají. Po nákupu se ptají zákazníků na jejich názor a platí influencerům, aby doporučovali jejich produkty. Proč? Protože dřív skutečně platilo to, že lidé se mohli na doporučení spolehnout. V době, kdy nebyla televize plná reklam, ani jste nesledovali reklamní příspěvky na sociálních sítích, ba dokonce jste neviděli billboardy všude kolem dálnic, bylo doporučení od známých to nejlepší. Sestřenice si koupila boty od skvělého ševce a hned ho doporučila všem příbuzným. Toto chování je pro nás přirozené a máme tendence věřit doporučením od ostatních. V dnešní době už tyto recenze nejsou tak důvěryhodné, protože některé firmy vám doslova zaplatí za to, že jim napíšete dobrou recenzi. Nemluvě o hodnoceních, která firmy píší sami sobě.

podnikatel

Na co dalšího se tedy podívat, pokud si chcete vybrat kvalitní firmu? Pokud vám nejde jen o produkt jako takový, tak možná zavítáte i do obchodního rejstříku. Kromě názvu a IČO (které pro vás asi moc přínosné nebude) tu uvidíte i sídlo společnosti. Pro někoho se může nějaká adresa zdát naprosto nepodstatná, nicméně někoho může rozhodně zajmout. Pokud má firma adresu v nějaké Horní Dolní nebo dokonce v jiné zemi, než reálně působí, asi to nebude působit moc důvěryhodně.

spokojený zákazník

Někteří lidé se rozhodnou adresu zadat do vyhledavače, pokud jim nic neříká. No a když jim Google najde nějaký sklípek či polorozpadlý dům, rozhodně takové firmě nebudou důvěřovat. Proto pokud máte malou firmu a sídlo společnosti máte u vás doma, nebo u kamaráda na chatě, tak zpozorněte. Pronájem sídla firmy můžete mít už za pár stovek měsíčně a uvidíte, že vaše firma bude hned působit o mnoho lépe. Kvalitní adresa na známém místě dá vašim zákazníkům dobrý signál, že je s vaší společností vše v pořádku a zajistíte jim potřebnou kvalitu.