Top Menu
Menu

Domácí příprava je jednoduchá

0 Comments

Slyšeli jste už o zázračné rostlině, která vás ochrání před celou řadou nemocí? Je velmi vhodné ji do jídelníčku zařadit především na podzim, protože má antibakteriální a protizánětlivé účinky. Spolehlivě vás tak ochrání před rýmou, chřipkou či nachlazením. Dokonce se doporučuje i při těhotenských nevolnostech či bolestech hlavy. Tou zázračnou rostlinou původem z Asie je zázvor.
Zázvor má velmi exotickou chuť a není možné jej konzumovat ve větším množství bez patřičné úpravy. Výborně se však hodí jako studený nebo teplý nápoj.
Připravit si takový nápoj doma, je však velmi časově náročné a zázvor potřebuje pečlivé čištění a dlouhou přípravu. Oproti tomu domácí zázvorová limonáda je na přípravu velmi snadná.

zázvor

Už se nemusíte trápit těžkou prací při přípravách, a přesto si můžete vychutnat dokonalou a správně štiplavou chuť zázvoru každý den. Zázvorová limonáda je velmi osvěžující a povzbuzující. Vychutnejte si kouzlo exotiky, dejte hlas nové chuti!
V létě se budete těšit na výborné osvěžení a s podzimními a zimními měsíci zase uvítáte ochranu před nachlazením. Na vás si žádná chřipka netroufne. Blahodárné účinky zázvoru jsou známé po mnoho století, objevte jeho kouzlo i vy.

O domácích limonádách
Sirupy pro výrobu domácích limonád jsou vyráběny velmi pečlivě s důrazem na výběr surovin od výhradně českých dodavatelů a pěstitelů. Můžete si tak za pár okamžiků připravit výborný nápoj, který nebude obsahovat chemická barviva a dochucovadla. Originální skleněná láhev navíc dělá ze sirupu i velmi atraktivní dárek, který jistě pod vánočním stromečkem potěší vaše blízké, nebo kolegy. Domácí limonády si ze sirupu můžete připravit jako studený či teplý nápoj. Jejich chuť vás nikdy nezklame!

brčko

Vyberte si z pečlivě sestaveného sortimentu své oblíbené příchutě a nezapomeňte si objednat i tu zázvorovou. Zimní měsíce se rychle blíží!