Top Menu
Menu

Užívejte si snědou pokožku po celý rok

0 Comments


Opálená kůže vypadá zdravěji, přirozeněji, a v neposlední řadě také i mnohem více sexy. Pokud se vždycky nemůžete dočkat léta, až se zase budete moci začít slunit a chytat barvu, ve které se sami sobě líbíte, tak byste možná mohli popřemýšlet nad alternativou, kterou je právě návštěva solária Brno. Právě zde se totiž bude pracovat na vašem kouzelném opálení po celý rok, nikoliv jen v létě. Jestliže se chcete vyhnout období, kdy vaše kůže vypadá jako mramor, tak určitě zvažte pravidelné návštěvy, díky kterým budete přitažlivější a sebevědomější klidně průběhu celého roku.

muž

O bezpečí se nebojte

Spousta lidí stále vede debaty na téma škodlivost UV záření a nadměrného opalování. Samozřejmě, že není vhodné sem chodit dennodenně a trávit pod lampou hodiny a hodiny. Pokud se ale budete řídit rady zkušených odborníků, a budete následovat jejich plány, tak se není čeho obávat. Určitě se nejedná o nic, co by vám mohlo ublížit, tedy alespoň v moderních centrech. Pokud navíc budete slunění doplňovat používáním správné kosmetiky, tak se dočkáte nejenom bezpečnějšího opalování, ale také mnohem efektivnějších, intenzivnějších a dlouhotrvajících výsledků.

dovolená

Výběr vhodného stroje

V soláriu můžete narazit hned na několik vertikálních nebo horizontálních strojů. Jaký si zvolit? Podle čeho jsou vůbec děleny? Liší se zejména intenzitou. Lze je rozdělit na:

Slabé stroje – vhodné pro lidi s citlivou pokožkou se sklony k rychlému spálení se
Středně silné stroje – ideální pro běžného člověka, který se opálí poměrně snadno, ale i tak se nevyhne občasnému popálení
Silné stroje – volba pro lidi, kterým stačí jen několik málo minut na sluníčku, a už vidí výsledky

Sami nejlépe víte, jaký jste typ a co vám bude tedy nejvíc vyhovovat. Určitě to ale i tak neváhejte prokonzultovat se specialistou.