Top Menu
Menu

Je možná hypotéka bez doložení příjmu?

0 Comments

V případě, že vám chybí peníze, tak jsou na trhu různé možnosti půjček, hypoték a úvěrů, díky kterým můžete snadno a rychle dosáhnout na splnění svých snů a uspokojení aktuálních potřeb. Díky této možnosti získáte peníze, které byste jinak šetřili léta a můžete se tak hned pustit třeba do stavby či koupi nemovitosti, podnikání, nákupů nábytku a dalšího zařízení, odjet na dovolenou, investovat do nového auta nebo se zbavit také dluhů a exekucí.

prodej

Díky tomu, že poptávka po úvěrových produktech stoupá, tak se mnohem víc zpřísnily i podmínky pro získání a to především u bank. Není tak snadné získat v bance jakýkoliv úvěr bez potvrzení o příjmech nebo se záznamem v registrech dlužníků.
Jsou však ještě další výhodné možnosti, a sice od nebankovních společností, které nabízejí takový produkt jako je hypotéka bez doložení příjmu.

Příjmy máte, ale je problém je doložit

I když podle samotného názvu produktu by se mohlo zdát, že nepotřebujete pro získání vůbec žádné příjmy, tak to tak úplně není. Je samozřejmě nutné, abyste měli jakýkoliv příjem, ale nemusíte jej dokládat https://www.timea.cz/luxusnipuncochy/puncochy-puncochace-silonky-vzor-puntiky tradičním způsobem.
Třeba při podnikání je možné jej doložit nejen daňovým přiznáním, ale třeba i fakturami a podobně. U fyzických osob mnohdy postačí výpis z účtu, na kterém jsou viditelné pravidelné příjmy.

dolary

Také je možné, že máte nějaký záznam v registrech dlužníků. Ani tady ještě vaše šance nekončí, protože v tomto případě je možná tolerance těchto záznamů. Často se totiž jedná o černé puntíky z let minulých, které jsou již dávno uhrazené.
Co však je nutné splnit na 100%, tak to je ručení nemovitostí. Ta následně slouží jako zástava oproti dlužné částce ve prospěch dané finanční společnosti. A to až do té doby, než je dlužná částka zcela splacena. Splácet můžete až 30 let a je možné i předčasné splacení, takže dluh můžete uhradit mnohem dříve, než stojí ve smlouvě.