Top Menu
Menu

Proč mít nudný vypínač?

0 Comments

Vypínače a zásuvky jsou vcelku banální zařízení. Jsou to zařízení natolik jednoduchá, že je zvládne každý; možná i k nepříliš velké radosti rodičů nejednou i malá dítka, jež teprve počala rozum brát a tudíž z toho ještě nemají rozum a je třeba mít se právě kvůli takové elektřině na pozoru.

Je jen velice málo našich spoluobčanů, kteří by si nedokázali se zásuvkou nebo vypínačem poradit, a vynecháme-li maličké děti, pak jde nejspíše výhradně o nějaké ty přistěhovalce ze zaostalých zemí. Protože všude jinde jsou už elektrická zařízení normální a jejich používání zvládá i dlouhodobý neplatič, kterému už před mnoha lety elektřinu odstřihli a jsou mu tudíž k nepotřebě.
zásuvka s vypínači

Vypínače a zásuvky tedy ovládat umíme. Musíme to umět, chceme-li v dnešním světě normálně fungovat. Protože není dne, kdy bychom nemuseli někam strkat šňůru od toho či onoho, není dne, kdy nemusíme neznámo vlastně kolikrát rozsvěcet, zhasínat, zapínat, vypínat.

Je to prostě už nuda. To tedy ovšem pouze v případě, nemáme-li tato zařízení od .

Zásuvky a vypínače unica jsou totiž přece jenom výjimkou, jsou i nejsou to obyčejné zásuvky a vypínače. Jedná se o špičku elektroinstalačních prvků na našem i světovém trhu, nabízející za výhodné ceny mnoho netradičních variací, z nichž si člověk může vybírat právě to pravé, ba nejpravější z pravého, co pro ten který interiér potřebuje a chce.
ruka se zástrčkou

Nabízejí se tu kousky klasické stejně jako moderní, s hladkou úpravou, jež zabraňuje usazování prachu a šetří tím vlastně člověku práci, jež lze bez problémů kombinovat podle toho, jak se to člověku líbí. Jeden si může vybrat variantu bílou, jeden jakoukoliv jinou z mnoha barevných možností, lze přidat barevné doplňky v podobě dekoračních a krycích rámečků, a rázem máme i z těchto banalit svým způsobem originální bytový doplněk.

Stačí si vybrat, koupit, odnést, (nechat si) namontovat na patřičná místa, pustit do toho elektřinu a už nejsme obyčejní obyvatelé třeba obyčejného bytu v obyčejném domě. Už jsme něco víc. Protože máme díky těmto zásuvkám něco, co sice mohou mít a nejednou mají i jiní, ale současně jsme výjimeční.

A přiznejme si, že výjimečnost je v dnešním světě hodně důležitá. I když jde jen o „banality“ jako vypínače a zásuvky, které znají a používají i ti nejmenší z nás.