Top Menu
Menu

Kimono jako módní trend

0 Comments

Pokud potřebujete svůj šatník něčím ozvláštnit, porozhlédněte se po módním kimonu. Tento trendy kousek, který je inspirovaný tradičním japonským oděvem, skvěle ozvláštní a doplní každý váš outfit. K nejlepším kouskům patří bezesporu vzory chinoiserie. Jsou to vzory, které jsou inspirované východoasijským uměním.
japonkyv kimonu
Ať už jste se rozhodly, zda si kimono pořídíte, anebo ne, můžeme vás přesvědčit, že tento trendový kousek v šatníku dokáže být úžasně variabilní. Rozhodně se zaměřte na prodloužené varianty kimon, nejenom proto, že jsou momentálně super módní, ale právě takové kousky je možné zkombinovat na vícero způsobů, než kimona, která končívají v úrovni boků.

Namísto šatů

Jednou z velikých předností dlouhých kimon je, že je můžete pečlivě svázat a nosit namísto šatů. Pokud si vyberete potištěný kousek, a to vám jedině doporučujeme, již nebudete potřebovat nic dalšího navíc. Snad jen, že si ke kimonu obujete pohodlné sandálky, vezmete si svoji oblíbenou kabelku a nějaké výrazné náušnice.

S kalhotami

Kimono má rozevlátý střih, proto jsou k němu vhodné úzké kalhoty. Ale stejně tak si ke kimonu můžete obléknout i ty lehkého a širokého střihu. Klidně jej skombinujte s krop topem, anebo si k němu oblékněte jakýmkoli jiný vršek, například vzdušné tílko.
svatební kimono

Jako přehoz

Pokud necháte kimono rozevřené, můžete jej bez obav přehodit například přes šaty, čímž získáte mnohem modernější varianty, než kdybyste si oblékly běžný kabátek. Obutí potom zvolte podle stylu šatů i příležitosti, na kterou se chystáte. Namísto bot na podpatku to mohou být i placaté sandály.

S denimem

Potištěné kimono je ideální v kombinaci s jednoduchými kousky, jako jsou například džíny společně s bílým tričkem. Tričko potom můžete nahradit nějakým hezkým body, což bude ještě mnohem zajímavější ohoz.

Se sukní

Trendové a atraktivní kimono je možné sladit i se sukněmi, které máte ve svém šatníku. Kupříkladu si ke kimonu oblečte sukni metalickou, či plisovanou. Stejně dobře budou ale vypadat také jednoduché kousky sukní, nebo i v kratších délkách.