Top Menu
Menu

Kožené tašky – součást pánského šatníku

0 Comments

Všichni máme nějaké své osobní věci, které musíme nosit s sebou. Nosit všechno po kapsách není zrovna ideální, protože věci z nich mohou snadno vypadnout, dají se snáz ukrást a taky může dojít k jejich zničení. Dámy to mají v tomto ohledu mnohem snažší, protože pro ně existuje řada kabelek na různé příležitosti. Snad v každém obchodě s konfekcí najdete aspoň jednu kabelku. Ale co pánové? Mají si kam dát své věci? Není přece potřeba tahat s sebou všude batoh kvůli pár věcem, a ani se všude nehodí. Jak to tedy vyřešit, a co si pořídit?

Řešení je snazší, než vypadá. Pánské kožené tašky existují rovněž pěknou řádku let, ale protože se na rozdíl od kabelek příliš vzhledově nevyvíjely a nezměnily, mnoho mužů je raději odložilo a vyměnilo o za kapsy či batoh. Naštěstí pro pány, u nás šla doba napřed i u pánských tašek, a v nabídce jich máme hned několik.
Naše tašky uspokojí široký okruh zákazníků.

moderní pánská taška

Velká luxusní taška přes rameno – tak taková taška se hodí hlavně mužům, kteří nosí hodně pracovních věcí. Jestli nosíte hodně papírů, desky či třeba předměty k prodeji, je pro vás tento druh tašky ideální.

Retro – retro je zkrátka v módě. A o módu se dávno nezajímají převážně ženy. Chcete mít tašku, která zaujme? Retro je to pravé pro vás.

– Klasické menší tašky přes rameno. Tento druh tašky je určen všem mužům, kteří nechtějí ani batoh, ani ledvinku, a přesto chtějí tašku, která bude nějak vypadat a dokonce něco vydrží.

elegantní taška

Všechny naše tašky jsou vyrobeny ručně z kvalitní hovězí kůže. Můžete se spolehnout, že při správné péči budete nosit tašku dlouhé roky. Kůže se musí občas vyčistit a impregnovat, jedině tak docílíte její dlouhé životnosti. Nezapomínejte na to, a občas své kožené tašce dopřejte co potřebuje.
Chcete vybraný výrobek nějak upravit? Nebráníme se individuálním požadavkům. Napište nám, rádi vám přání splníme.