Top Menu
Menu

Moderní lustry v industriálním stylu

0 Comments


Někdy se stane, že se nám interiér přestává líbit, okouká se, nebo zkrátka jen chceme po letech změnu a jít trochu s trendy dané doby. Změn v interiéru lze udělat hned několik, protože v dnešní době je k dostání mnoho nejrůznějších produktů, doplňků, tapet či plakátů, které dokáží proměnit pokoj nebo byt prakticky v okamžiku. Mezi finančně nenáročné, avšak efektivní změny patří také změna osvětlení – a nemusí to být nutně lampička!

Dnes jsou velmi moderní například

  • závěsná svítidla

  • stojanové lampy

  • industriální svítidla napodobující průmyslové prostory,

a často se tak ladí celý interiér. Industriální lustr umí překvapit. Existují i svítidla do setu – můžete si vybrat například závěsný lustr nad jídelní stůl či bar, a k němu ve stejném stylu stojanovou lampu či nástěnné svítidlo.

Průmyslový vzhled

Pokud se vám líbí industriální styl, určitě si u nás vyberete. Taková svítidla máme v sortimentu v nejrůznějších provedeních. Vybírat můžete v bílé barvě, v černé a velmi oblíbenou je v poslední době také černo zlatá kombinace, která působí nejen moderně, ale také luxusně. Tyto základní barvy ovšem nejsou jediné. Mezi oblíbené kousky patří také závěsné lustry na lanech, která jsou upevněna na dřevěné tyči či hranolu – perfektně doladí celý interiér a upoutají pozornost hned při vstupu do místnosti.

Tento typ osvětlení je vhodný do kuchyně, pracovny, obývacího pokoje, ale své místo by jistě našel i v komerčních prostorách, jako jsou restaurace, bary či kavárny.

Moderní lustry

Pokud by se právě do vašeho interiéru nehodily závěsné kousky, určitě můžeme nabízet i z řad přisazených lustrů, protože ty vypadají stejně dobře, a snažíme se vyhovět nejrůznějším požadavkům svých zákazníků. U každého produktu najdete potřebné rozměry, podle kterých můžete zvážit, zdali jsou tím pravým, co právě do své místnosti potřebujete.

Propojení vzhledu klasické žárovky, kovu a dřeva patří k těm nejvyhledávanějším, patrně pro svůj precizní design a také výhodné ceny.