Top Menu
Menu

Moje společnost

0 Comments

Dáváte si záležet na tom, v jaké se pohybujete společnosti? Já ano. Protože musím říct, že jsem se už jednou ocitla v takové společnosti, na kterou jsem vůbec nebyla pyšná, že jsem tam byla, že jsem k té společnosti vůbec patřila. Bylo to čerstvě po základní škole. My jsme se s rodiči a sourozenci přestěhovali do vedlejšího města.

V práci je prima společnost důležitá.

Město jsem sice znala, ale ne úplně dobře. A jak už to, tak bývá, tak jsem si tam našla taky nové kamarády a musím říct, že ze začátku kamarádi byly opravdu skvělí. Prostě skvělá společnost. Kamarádi se vším mi pomáhaly a brali mě mezi sebe. Byla jsem jim za to velmi vděčná. Byla jsem ráda, že zde mám nějaké kamarády, že nemusím jenom stále sedět doma. Nicméně ale asi po dvou měsících se všechno změnilo. Mí kamarádi mě chtěli zasvětit do svých zvyklostí. Bohužel to ale nebyly takové zvyklosti, jako třeba například Člověče nezlob se. Bohužel ta celá parta měla ráda to, že chtěli krást v obchodě! To jsme nemohla dopustit, do takové společnosti tedy zapadnout nechci!

Chodíte rádi do společnosti?

Musím říct, že takovou společnost jsem vůbec nečekala. Mít skvělou společnost znamená, že žijete slušný a spořádaný život. Bohužel ale ne každá společnost je taková, jak si představujeme. A musím říct, že ve společnosti dětí jsem ještě malou chvíli vydržela. Bohužel jsem ale tam vydržela pouze měsíc. Úplně mi ta společnost nesedla a vadili mi jejich zvyklosti. Špatný člověk kvůli nim tedy nebudu! I když jinak ty děti byly skvělé, jejich vášeň jsem ale vůbec sdílela. Takže jsem raději odešla a byla jsem raději sama. Stejně jsem si po čase našla kamarádku, a obě si skvěle rozumíme. Taky jsme si našly krátce po sobě své partnery, takže si myslím, že jsem ve skvělé společnosti. A můžu s klidem říct, že přesně takovou společnost jsme hledala. A v jaké společnosti se nejraději pohybujete vy?