Top Menu
Menu

Diety – vyberte tu správnou

0 Comments

Dvacáté první století. Století komputerizace a snahy ulehčit co nejvíce běžné denní činnosti, které člověka provázejí. Je to mnoho let, kdy jsme z ušpiněných propašovaných časopisů ze západní strany železné opony, zahlédli obrázky z tzv. autokin, kde lidi přijedou ve svém voze, zaparkují a mezi vozy chodí číšníci s občerstvením. Člověk už tedy nemusí dělat téměř nic. Pak začaly fastfoody, kde člověk je obsloužen přímo z auta. Po změně politických poměrů a zboření železné opony, jsme všechny tyto výdobytky moderní doby mohli začít užívat i my. Toto byla jen malá ukázka z nepřeberného množství výdobytků moderní doby. Všechny tyto výdobytky nemají, ale jen pozitivní vlivy na lidský život v podobě časové úspory a pohodlí. Jak se říká, každá mince má dvě strany a stejně i tak u čím dále pohodlnějšího životního stylu.

zdravě

Omezení pohybu a nabídka potravin bez jakéhokoliv omezení a všem dostupných přináší nebezpečí civilizačních chorob, jejichž základem je obezita. Obezita, jak s oblibou říkají lékaři, je jistější než rakovina a nebezpečnost obezity spočívá v tom, že je nositelem dalších a životunebezpečných chorob, jako je vysoký tlak, neboli hypertenze, srdeční choroby, tichý zabiják cukrovka, nevratné poškození pohybového aparátu, které vede k celkové nevýkonnosti jedince, kožní problémy a mnoho dalšího. Každý komu nebyl shůra daný metabolismus, který udrží člověka v normálních mezích BMI ukazatele ví, že je mnohem snazší kilogramy navíc získat, než se jich zbavit a to ještě bez jo jo efektu.

potrava

Je mnoho až nepřeberně mnoho druhů, způsobů redukce váhy. Od vyloženě šarlatánských, až po vědecky zpracované a ověřené způsoby redukčních diet. Jedna z nich je i bezsacharidová dieta, neboli tzv. ketodieta, která je založena na tom, že hubnoucí člověk netrpí drastickou hladovkou, pouze upraví své stravovací návyky a sníží příjem sacharidů. Naše společnost se dlouhodobě zabývá zdravými způsoby redukce váhy a právě k bezsacharidová dietě doporučujeme náš výrobek Goodly. Celou řado našich výrobků, včetně užitečných rad a kontaktů na náš profesionální tým, naleznete na našich webových stránkách.