Top Menu
Menu

Splňte si sen o vlastním bydlení! Mobilní dům je cenově dostupná volba

0 Comments

Právě mobilní dům může být ideální cestou k vlastnímu bydlení. A investice do vlastního bydlení se vždy vyplatí. S vlastní bydlením, ať už v podobě bytu anebo domu, totiž získáte majetek, který bude mít nemalou hodnotu. A to je vždy lepší, než platit drahý nájem. Nicméně pokud nedosáhnete na klasickou hypotéku a vaše finanční možnosti jsou omezené, pak vám jistě přijde vhod možnost koupit si mobilní dům.

klíče

Pojmenování mobilních domův lidech evokuje pocit nějakého kočovného bydlení na kolečkách. Nicméně mobilheim nemá s novodobou maringotkou vůbec nic společného. Ovšem jeho typickou vlastností je, že nemá pevné základy spojené se zemí, takže je snadné jej přestěhovat z místa na místo – samozřejmě s použitím speciálního vozidla a autojeřábu. Takže nejen, že vám výrobce takový mobilní domeček doveze až na místo ve stavu připraveném k bezprostřednímu nastěhování, ale i pokud se vy sami kdykoli rozhodnete změnit adresu, nic vám v tom nebude bránit – svůj dům můžete vzít vždy s sebou.

investice

A jaké jsou vaše vlastní představy o ideálním bydlení? Mnoho lidí si přeje především to, aby už konečně mohli bydlet pod vlastní střechou. Jestliže ani vám nevadí, když bude prostor vašeho domu stísněný, asi tak jako malý městský byt, pak je pro vás mobilheim ideální volbou. I přes jeho menší podlahovou plochu zde najdete vše, co ke spokojenému bydlení můžete potřebovat – například kuchyňský kout, sprchu a toaletu, sedací soupravu či velkou postel anebo oddělený soukromý pokoj. A samozřejmě zde nebude chybět ani žádný z vašich oblíbených spotřebičů.
Mobilní dům můžete využít nejen jako plnohodnotné bydlení, ale také jako rekreační objekt. Navíc, pokud jej nebudete obývat celoročně, ale pouze sezónně v teplých částech roku, pak může být jeho kupní cena dokonce ještě nižší. A k jeho umístění vám postačí i ten nejmenší kousek půdy.