Top Menu
Menu

S plastovými obálkami budete spokojeni vy i vaši zákazníci

0 Comments

Plastové obálky 2pack.cz se skvěle hodí pro balení všech typů zásilek, na jaké jen pomyslíte. Navíc jsou v mnoha ohledech lepší, než staré známé kartonové krabice, které vám po seznámení s plastovými obálkami jistě brzy přestanou chybět. A pokud tomu nevěříte, tak není nic snazšího, než to v praxi vyzkoušet.

paní s nákupem po internetu

Velkou výhodou plastových poštovních obálek je jistě jejich vysoká odolnost vůči rozmarům počasí. Právě déšť anebo vlhkost jsou velikými nepřáteli zásilek, tím spíše, pokud je zastihnou zabalené v papíře, a to za deště anebo ve vlhkém skladu. I pouhá vysoká vlhkost stačí k tomu, aby zásilku s citlivým obsahem zabalenou v papíru nenávratně poškodila nebo alespoň pokazila její dobrý vzhled. A něco takového si žádný odesílatel nepřeje – tím spíše, pokud se jedná o majitele elektronického obchodu, pro kterého je obsah zásilky tou nejlepší vizitkou.

Navíc, plastové obálky mohou snížit cenu vašeho zboží. Ať už cenu dopravy zboží účtujete adresátům anebo jej hradíte z firemní kapsy, jistě se vám bude hodit to, že i velké plastové obálky mají minimální hmotnost, a jejich rozměry věrně kopírují tvar odesílaného předmětu. Díky tomu, že nebudete platit za váhu a rozměry obalu navíc k obsahu zásilky, můžete snížit celkovou cenu vašeho zboží a přitáhnout tím mnohé zákazníky.

volba elektronického košíku

Ptáte se, jaké máte možnosti výběru?
Stejně tak, jako si můžete pořídit papírové krabice různých rozměrů, můžete přirozeně volit i velikosti plastových obálek. Na výběr máte z opravdu velkého množství druhů, nicméně pokud nenajdete ten pravý, můžete si objednat jeho zhotovení na míru. Stejně tak můžete volit i různou tloušťku materiálu, a případné vybavení obálky odnosným uchem.
Proto neváhejte a zvolte si pro balení svých zásilek ten nejlepší možný obal, který vaši zásilku dokonale ochrání, což zajistí plnou spokojenost zákazníků.