Top Menu
Menu

Váháte, jak to udělat, abyste se dostali k potřebným penězům?

0 Comments

Vadí vám v cestě zápis v registru? Podobný problém mohl v minulosti představovat zásadní komplikaci, protože stejně jako dnes, tak ani dříve vám banka v takové situaci nebyla ochotna půjčit peníze. Jenže dnes už to prakticky neplatí. Stačí, když na místo o úvěr v bance, požádáte v nebankovní společnosti o hypotéku bez registru Hypotekybezregistru.cz, a je hotovo!

Zatímco bankovním úředníkům nic nevysvětlíte a nebude je zajímat ani to, že jste přišli k zápisu prakticky omylem, tak v nebankovní společnosti nebudete také muset nic vysvětlovat, protože menší ani větší zápis zde nemusí vadit. To za předpokladu, že bezchybně splníte i ostatní dvě podmínky.

Když jde o plnění stanovených podmínek, tak jednou z nich musí být vždy rozumná bonita. Tento ukazatel hovoří o tom, zda budete v budoucnu svůj finanční závazek schopni splácet, či nikoli. A to zajímá naprosto všechny věřitele, jen je pravda, že ty nebankovní o něco méně. Je to dáno tím, že proto, abyste úvěr mohli získat, se za něj musíte zaručit nemovitostí. A když splácet nebudete, tak již zmíněná nemovitost připadne vašemu věřiteli.

protection-1189877_640

Škála možností, jakou konkrétní nemovitost zvolit, je v tomto případě prakticky neomezená. Můžete použít naprosto všechno, co je ve vašem okolí. Od rybníku za zahradou, přes pozemek s garáží, až po družstevní byt v kolektivním vlastnictví. Je to tím, že se vždycky najde někdo ochotný, kdo má o koupi zájem, navíc, nemovitosti svou hodnotu příliš netratí, takže věřitel má jistotu, že ať už zvládnete splácet dluh nebo ne, tak nemovitá zástava to vyřeší.

real-estate-3408039_640

Zatímco to, jaký konkrétní druh nemovitosti zvolíte, je celkem jedno, tak na tom, jaká je její hodnota, zásadně záleží. Můžete v penězích získat až sedmdesát procent hodnoty nemovitosti, kterou zvolíte. Takže čím bude hodnotnější, tím více peněz dostanete formou úvěru zpět. A na tom všem záleží! Dokonce tak moc, že se vám vyplatí si celou věc s předstihem spočítat.