Top Menu
Menu

Vestavěná skříň odstraní z vašeho života zmatek a chaos

0 Comments

Máte doma vestavěnou skříň v Praze nebo o ní prozatím jen uvažujete? Pak si jistě uvědomujete její přednosti vůči běžnému nábytku.

Perfektně využité křivé rohy a kouty – předně bychom chtěli upozornit, že každá vestavba má fantastickou schopnost vykrýt každou křivou zeď, nevzhledný výklenek, zešikmenou plochu, půdní vestavbu, sklepní prostory, šikmý sklon pod schodištěm, arkýř, oblouk a další části stavby, které nelze smysluplně využít, leda tak tam umístit nějakou dekorativní vázu s květinami, což ovšem ještě více může podtrhnout vzhled původního stavebního prvku a docílit opačného efektu. Umístíte-li vestavěnou skříň právě sem, zakryjete to, co se vám nelíbí, a navíc do prostoru uložíte potřebné věci, které by jinde zacláněly a braly vám životní energii.

vestavěná skříň

Elegantní vzhled – zadívejte se pozorně do komerčních nabídek výrobců nábytku a sledujte ty omezené barvy, jimiž vám podsouvají to, co je údajně moderní. Mezi nimi bude převládat šedá, černá, tmavě modrá a další ponuré a smutné odstíny, které vás nerozveselí, ale spíše přivolají depresi. Podobně, jako to dokáže šedí barva zatažené oblohy na podzim, která se nad námi usadí třeba celý týden a je pro deprese jako stvořená. S vestavěnou skříní máte na vybranou mnohem větší barevný rozsah a velmi snadno lze sáhnout naopak po světlých tónech, co vaši místnost rozšíří a rozsvítí.

zařízený byt

Přehled o vašich věcech – když pobíháte z místa na místo a hledáte nějakou věc, přičemž přesně nevíte, kam jste ji před půl rokem ukládali, pak ztrácíte čas a nervy. Co takhle mít všechno pěkně pohromadě, na jednom místě, případně jen na dvou vestavěných skříních kousek od sebe, třeba pod schodištěm a v předsíni? Stačí pak pouze lehce posunout posuvné dveře a ihned se před vámi otevře prostor, kde snadno zrakem přehlédnete všechny uložené předměty, a potřebujete-li nějakou berličku, zkuste si vytvořit plánek uložených věcí, jak to udělal Petr Nárožný ve filmu „Ten svetr si nesvlíkej“.