Top Menu
Menu

Betonový plot se vyplatí

0 Comments

Pokud máte kolem svého domu plot, který sotva stojí, tak je nejvyšší čas ho vyměnit. V dnešní době je na výběr mnoho variací, ze kterých si plot můžete nechat udělat, ovšem nejčastější verze je plot dřevěný, pletivový, či betonový. Betonové ploty Brno, je firma, která Vám zajistí kompletní instalaci plotu a to v co nejrychlejším čase.

Plot (14)

Plot pletivový je zaručeně nejčastější varianta plotu, se kterou se můžete setkat. Díky jeho nízkým nákladům a minimální údržbě se stal oblíbený jak u nás tak v zahraničí. Plot zajišťuje částečné soukromí a to díky tomu, že je přes něho vidět. To se dá samozřejmě vyřešit sítěmi, nebo porostem za plot. V dřívějších dobách se k plotu přidělával ostnatý drát, který zajišťoval naprosté soukromí, záleží však na vlastníkovi, zda si ho chce k plotu přidat, či nikoliv.

Plot dřevěný, byl oblíbený spíše v dřívější době, ovšem můžeme se s ním setkat i nyní a to na horských chatách, či chalupách. Dřevo se v dnešní době využívá spíše jako výplň k betonovým plotům, či jako jiný prvek. Neoblíbenost je u tohoto plotu daná díky tomu, že se o něho během let musíte neustále starat a ošetřovat ho. Pokud ho nebudete pravidelně ošetřovat, dojde k jeho chátrání a případnému znehodnocení.

Plot (4)

Plot betonový je určitě nejlepší variantou ohledně vlastností. Díky výšce až 3 metry poskytuje dostatečné soukromí a to i před hodně zvědavými sousedy. Jeho realizace je velice rychlá a také na celou realizaci nepotřebujete žádné stavební povolení. Na výběr budete mít z mnoha druhů výplní a také dekorů. Plot zajišťuje také dokonalou povětrností a hlukovou bariéru, které se dokonale hodí, pokud bydlíte blízko silnice, či rušnějšího centra.

Pokud tedy přemýšlíte o plotě, který se vyplatí, tak vsaďte na betonový plot. Ten se Vám zaručeně bude líbit a vydrží Vám dlouhé roky, bez jakéhokoliv ošetření.