Top Menu
Menu

Finanční nedostatek je vždy problém

0 Comments

V podstatě do finančních problémů se může dostat úplně každý. Jen řešení, jak z toho ven bude přirozeně pokaždé jiné. Zaměstnanci to mají o poznání trochu snadnější, že pokud je jejich bonita v pořádku a nejsou nikde špatné záznamy, tak si mohou o úvěr zažádat na bance. Ta přirozeně bude chtít podle dalších možností doložit potvrzení od zaměstnavatele, jak velký finanční příjem je na pokrytí veškerých položek. Banka poté vyhodnotí celkovou situaci a zařídí se podle dalších skutečností. Podnikatel to má ve skutečnosti daleko složitější. Jeho příjem se dá prokázat pouze jedním možným způsobem a to daňovým přiznáním. Problém je, že začínající podnikatel nebude mít zrovna dostatečně přesvědčivý příjem a pak je těžké se s bankovním úřadem domluvit na stejné řeči.
daňové přiznání – kousek dokumentu

Existují naštěstí jiné možnosti

V podstatě podnikající osoba nemá zrovna příznivě nakloněné podmínky a to nemluvě v případě menšího záznamu v registru dlužníků. Zrovna to ani nemusí být chybou podnikající osoby, stačí, když se někdo jiný opozdí s platbou. To ovšem banka nezkoumá, kdo je viník, ale ten černý Petr zkrátka vždy padne na toho, kdo se prokazatelně opozdí s nějakou platbou. Není třeba zoufat, existují jiné možnosti a produkty jako například https://www.hypoteka-bez-registru.net/hypoteky_bez_registru/ kde mají pochopení pro tato malá nedopatření. Navíc veškeré informace lze zkonzultovat online, což ušetří čas, kterého je vždy v podnikání nedostatek.
hnědá otevřená truhlice – prázdná
Odborníci posoudí stav a možnosti a mnohdy navrhnou jiný způsob financování, než který si myslíme, že je pro nás ten nejlepší. Potom není problém ani pro podnikatele a malé živnostníky pokořit finanční krizi, vyplatit se z opožděných splátek, které jsou povinné, nebo lze zaplatit veškeré ostatní dluhy. Bohužel, mnohdy ani finanční úspory nepomohou pokrýt všechny položky. S podanou pomocnou rukou se poté každý problém snadněji vyřeší.