Top Menu
Menu

Rohové kuchyně jsou praktické do malého i velkého prostoru

0 Comments

Kuchyňská linka ve tvaru písmene L je velmi adekvátní do menšího i většího interiéru. Jedná se o velmi efektivní řešení, které je ideální doplnit jídelním stolem či pracovním ostrůvkem. Potenciální je doplnění také o barový pult nebo propojení s obývacím pokojem.
rohová kuchyň.jpg
Rohové kuchyně jsou velmi populární. Jejich předností je zejména maximální využití i malého prostoru. Dále zaujmou svou praktičností, neboť je lze velmi snadno a efektivně spojit s jídelnou či obývací částí. Naopak v malém prostoru poskytují dokonalé možnosti rozložení kuchyňských spotřebičů a účelný prostor k vaření.
světlo nad obrazem.jpg
Využití

Lze zvolit variantu v podobě kopírování stěny pokoje nebo rohové kuchyně mohou fungovat coby předěl mezi místnostmi.Tím tak dojde k optickému rozdělení otevřených prostor na několik částí. Oproti různým zástěnám a přepážkám mají tu výhodu, že ponechávají pokoji dostatečnou vzdušnost a prostornost.

Neopomenutelnou výhodou je i více pracovního a úložního prostoru. Důležité je samozřejmě vhodné rozvržení. Roh kuchyně lze využít naplno s pomocí praktických dvířek, tj. výklopné či otočné alternativy.

Nejen díky oblíbenosti tohoto typu kuchyně se nabízí i široký výběr možností a variant. V tomto případě je opravdu z čeho vybírat. Stejně tak i co se týče barevného provedení. Záleží na vašem vkusu a představě.
kuchyňské vybavení.jpg
Moderní design

Velmi elegantně a luxusně působí nejen bílé kuchyně v lakovaném provedení. Na výběr je možnost volby matných či lesklých dvířek. Dvířka jsou ve vysokém lesku a dodají celkovému interiéru interesantní vzhled.

Vybírat je možno z dostupného vzorkovníku. Povrchová úprava je nabízena u lakovaných kuchyní v rámci dvířek ve vysokém lesku či v matném designu. Dvířka lze použít i do kuchyně s ostrůvkem. Dvířka lakovaných kuchyní jsou vyráběna v pestré škále barev, tím si tak zajisté vybere každý.