Top Menu
Menu

Vybírejte pečlivě

0 Comments


Obývák
Nejdůležitějším kusem nábytku v obýváku je gauč. Gauč byste si měli koupit nejlépe rozkládací – buď pro Vás, jestli si nebudete pořizovat svou postel nebo pro hosta, který u Vás může přespat. Nemělo by chybět ani křeslo, taburet nebo něco jiného k sezení. Konferenční stolek je pak samozřejmost. Skříňky a poličky nevolte tmavé, ale světlé. Televizní stěna není nutná, ale televize přece jen ano.
3d vizualizace kuchyně.jpg
Kuchyně
Pokud se v tomto ohledu moc nevyznáte, nechte si postavit kuchyň na míru, třeba online nebo v kamenném obchodě. Kuchyňská linka musí být dostatečně velká na práci, malá se tedy moc nevyplatí. Může být tmavá i světlá.
Jídelna
Samotná místnost pro jídelnu není nutná, pokud na to není místo. Může být v kuchyni. Taky můžete propojit kuchyň a obývák a mezi ně dát jídelní stůl a židle.
Ložnice
V ložnici je nejdůležitější postel. Postel musíte vybírat obzvlášť pečlivě, jelikož tam budete několik hodin denně. Je důležité si zvolit správnou velikost a výšku – a samozřejmě styl. Ještě víc než na samotném výběru postele je výběr matrace, zvláště pokud máte problémy se zády. Dále jen dokoupíte skříně, skříňky a toaletní stolek. Ložnice by měla být hodně světlá. Pokud máte v ložnici hodně místa, můžete si do ní dát i pracovní stůl s počítačem.
Koupelna, WC
Koupelna by měla být víceméně prostorná. Můžete si propojit koupelnu s toaletou, to je jen na Vás. Taky záleží jen na Vás výběr sprchy nebo vany. Pokud máte hodně prostornou koupelnu, pořiďte si vanu i sprchový kout.
Dětský pokoj
Tato místnost se netýká každého. Jestli ale tuto místnost potřebujete, záleží na tom, jak je Vaše dítě staré. V každém případě by ale nesměly chybět barvy na stěnách a světlý nábytek.
3d vizualizace kuchyně.jpg
Tipy
Do každé místnosti ve Vašem bydlení si dejte nějaké rostliny. Dodají místnosti jakýsi pocit „domova“.
Všude mějte dostatek úložného prostoru – hlavně v kuchyni.
Vybírejte to , co se líbí Vám, né to, co se líbí ostatním.