Top Menu
Menu

Zábava s kamarády

0 Comments


Nemáte plány na sobotní odpoledne s kamarády, Rádi byste něco podnikly, ale nevíte co? Chcete si zasportovat, ale nějak rozumně? Nechcete se honit na squashi a plavání vám přijde jako moc odpočinkové? Je vás větší skupina a rádi podnikáte nové věci? Mi vám představíme jednu hru, které vás rozhodně s kamarády nadchne. Nemusíte se bát. Tento druh sportu se dá dělat v jakémkoliv počasí. Sport probíhá ve vnitřních prostorách. Venku může pršet, padat trakaře a vám tu bude úplně jedno. Mluvíme o hře, které se může účastnit více lidí a to různé věkové kategorie. Všechny ty, které tu bude bavit. Jen si musíte vybrat tu správnou hru pro vás a vaše zkušenosti. Jestli jste na to ještě nepřišli mluvíme tu o hře laser game. Je to skvělá střílecí hra, ve které se snažíte buď za sebe nebo pro váš tým získat co největší počet bodů.

labyrint (39)

Na výběr budete mít z jedenácti her a dvou arén. Ne každá aréna je určena pro všechny hry. Seznam her i prostor arén můžete vidět na našich stránkách laser game. Můžete si tak předem vybrat hru i arénu. Dokonce můžete provést rezervaci na přesný den a hodinu, kdy se vám to bude nejvíce hodit.

Některé hry vám představíme, abyste si mohli udělat obrázek o co se bude jednat. Jedna z vybraných her je Death Match, která je určena pro začátečníky. Hra je jednoduchá a pochopí ji každý. Hra je vhodná pro zahřátí a menší počet hráčů. Na začátku hry každý hráč dostane jinou barvu, která pro vás bude jedinečná. Cílem jsou pro vás úplně všichni. Čím více zásahů protihráčů budete mít, tím budete mít více bodů a budete mít šanci na výhru. Ukažte, že jste ten nejlepší hráč a umíte hru ovládnout.

skupina

Druhou hrou jsou Graffiti. Hra je rovněž určena pro začátečníky, ale je již složitější. Kromě protihráče jsou pro vás cílem i jednotlivá místa v aréně, jako jsou základny, brány a další bonusová místa. Při označení jednotlivých míst rovněž získáváte body. Čím déle si tyto místa udržíte tím více bodů získáte. Hru mohou hrát až tři týmy.

Neseďte doma a užijte si s kamarády srandu. Vybojujte si své vítězství.